3. 9. 2020 14:44

HLášení rozhlasu 3.9.2020

1. Firma Chornická z.o.s. oznamuje, že byl zahájen podzimní samosběr jahod. Jahody si můžete přijít natrhat od středy 2.9. každý den a to až do odvolání. Ve všední den se na Vás budeme těšit od 11:00 do 17:00 a o víkendech od 8:00 do 16:00. Cena za kilogram je 70,–Kč. Samosběr bude probíhat v areálu zemědělského družstva v Chornicích.

2.Vážení občané, přijměte pozvání na hudební odpoledne do Jevíčka Panský dvůr, spojené se soutěžemi pro děti. Akce se koná v sobotu 5.září od 15ti hodin. V programu vystoupí Dětský dechový orchestr ZUŠ Jevíčko, Malohanačka, koncert „Etien band“, Jevíčko. Na závěr oblíbená kapela „KROUNEX“, legendy se vrací. Občerstvení zajištěno. Vstup zdarma. Pro případ špatného počasí pořadatelé připravili velký stan. Na televizní obrazovce zde můžete sledovat přímý přenos ze čtvrté etapy Závodu míru nejmladších. Srdečně zvou pořadatelé. TJ Cykloklub Jevíčko.

3. V sobotu 5. září v 16,00 hodin odstartují z Úsobrna na Nové Sady cyklisté – účastníci 44.ročníku mezinárodního etapového cyklistického závodu . V závodě startuje 180 cyklistů z patnácti zemí. V době od 16:00 do 18:15 hodin projedou naší obcí celkem třikrát. Cyklisté přijedou od Nových Sadů a pojedou na Jevíčko. Při druhém průjezdu pojedou na Pohoru. Průběh závodu můžete sledovat na živo na webových stránkách : tjcykloklubje­víčko.cz. Po dobu průjezdu cyklistů bude ostatní silniční provoz zastaven. Pořadatelé se obrací na občany, aby zamezili volnému pobíhání domácích zvířat po silnici v době průjezdu cyklistů. Neparkovali v trase závodu auta Přijďte povzbudit mladé cyklisty při jejich sportovním zápolení. Děkujeme a jsme s pozdravem Antonín Dostál

4. Vedoucí prodejny Jednota oznamuje, že v pondělí 7.9.2020 bude otevřeno pouze do 11:00 hod. Od úterý 8.9. do pátku 11.9. bude prodejna uzavřena. V pondělí 14.9.2020 bude od 9:00 hodin zahájen prodej v nových prostorách prodejny.

Oznámení od obecního úřadu Platí pro: Celou obec Vytvořil: Leona Antlová - Obec Úsobrno

Tyto stránky používají k poskytování a zkvalitňování služeb soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Více informací.
  Prosím čekejte...